Asil Kokulu Kadın Romanı Önsöz

Asil Kokulu Kadın Romanı Önsöz

  ASİL KOKULU KADIN ROMANI

  Esselamu aleyküm kardeşlerim. Son zamanlarda küçükten büyüğe herkesin kitap yazdığı wattpad uygulamasında yayımladığım Asil Kokulu Kadın adlı romanımla karşınızdayım.

Haya dışı, argo, küfür içeren, müstehcenliği destekleyen ve insanlara hiç bir faydası olmayan kitapların yer aldığı wattpad uygulamasında islamı yaymalıyız. Böyle kitaplara fırsat vermemeliyiz. Meydanı din düşmanlarına bırakmamalıyız. Her alanda bulunup, hayasızlığa dur demeliyiz. İşte bu sebeple adım attığım romanımı, sizler için kadinvari sitemizdede paylaşacağım. Umarım bir gün kitap olur ve sayfalarını çevire çevire okur, birlikte seviniriz.

Asil Kokulu Kadın Önsöz

Bu satırları yazmadan romana devam etmek olmazdı. Bu romanda ahlak dışı kelime ve cümleler yer almamakta olup, haya dışı olaylar barınmamaktadır.

Edep kokan her iş baş tacım, saygı saçan her yorum gözbebeğimdir. Elbette ki eleştiriler, öneriler, tavsiyeler olacak.

Elbette ki, benim beğendiğimi beğenmeyenler ile benim beğenmediklerimi beğenenler de olacaktır. Amaç, her yazılanı beğenmek değil, güzel bir ûslub ile aktara bilmektir.

Sırf popüler olmak için argo veya küfürlü kelimeleri, haya dışı hikayeleri desteklemek bir Müslümana yakışmaz.. Nerede bulunursak bulunalım, nerede yazarlık yaparsak yapalım, nerede çalışırsak çalışalım “Karakterimizden taviz vermeyelim”

Milyonlara sesimizi duyurabilme imkanlarını faydalı olmak için kullanalım.. Bir roman yazarken dahi, ince mesajlar verebiliriz mesela..

Zira bir gün vaktimiz geldiğinde vefat edersek ardımızda hayırlı işler bırakmış oluruz..

Selam ve dua ile…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ