BİR DARBE BİN YÜREK

BİR DARBE BİN YÜREK

TÜRKİYE’YE FETHULLAH DARBESİ

Sizlere bugün “Darbe ne zaman oldu konumuz hakkında değerli hususlara değineceğiz. ( darbeye karşı Türkiye ayakta ) yazımızı siz değerli okuyucularımız için severek hazırladık.. kadinvari.com dan “Türkiye meydanlar da” konumuzu memnuniyetle okuyup çıkacaksınız..

FETO CEMAATİNİN SON DEMLERİ

15 Temmuz Cuma günü tarihe kazınacak ölçüde bir çok anlara şahit oldu. Yıllardır Türkiye’de talebeler, ablalar, abiler yetiştiren Fethullah Gülen’in gerçek yüzü ortaya çıktı. Körü körüne bu cemaate bağlanan kalbi temiz kardeşlerimize ne kadar çok anlattıysak da başarılı olamamıştık. Şimdi her şeyin gün yüzüne çıkmasıyla beraber ne kadar da haklı olduğumuzu kanıtlamış olduk.

Keşke bizler haklı olmasaydık da ülkemiz bu günlere tanıklık etmeseydi. Ve keşke tüm söylediklerimiz de yanılsaydık. Kimse de İslam’ı hain bir insandan öğrenmemiş olurdu..

15 temmuz darbe girisimi

BİR DARBE BİN YÜREK

Darbe girişinde bulunan FETO ve FETO’yu yönetenlerin hesaplamadıkları bir şey vardı. Türkiye vatandaşlarının ne kadar cesur oldukları. Bir çağrıyla sokağa döküleceklerini hiç hesaba katmamışlardı. Herkes birer pısırık gibi evine kapanır da, korkulu anları medyadan takip eder düşüncesine sahiptiler. İşte şimdi gerçek Türkiye ile karşı karşıya kaldılar.

Gözlerini kırpmadan sokağa dökülen, yüz yüze cenk etmekten korkup jetler vasıtasıyla kurşun yağdıranlara inat meydanları terk etmeyen VATANDAŞLAR ile yeni tanıştılar.  Tanklara geçit vermeyen, gerektiğin de tankın önüne yatan ve tankın üstüne çıkan YÜREKLER vesilesiyle darbe girişimi başarıyla sonuçlanamadı.

SELALAR OKUNDU SOKAKLAR TAŞTI

Türkiye, ölüm ve cuma günü dışında ÜMMET BİRLEŞMESİ adına SELA okunduğunu ilk kez cuma günü gördü. Selaların ardı arkasının kesilmemesi ve Cumhurbaşkanı’nın talimatıyla müezzinlerin meydanlara çağrı yapmasıyla TÜRKİYE AYAĞA KALKTI. Bu selalardan rahatsız olanlarda oldu. Ümmetin toplanmasından endişe duyan ve Feto’ya destek veren fırkanın kalbine korku salındı. Kimi haddini bilmezler de hıncını müezzinlere saldırmakla çıkardı.

DARBE ŞERRİ MÜNAFIK HAYRI

Darbenin bir şer gibi gözükmesi kimseyi korkutmasın. Aslında ümmet için bir hayır teşkil ediyor. Zira hakim, savcı, müftü, öğretmen, doktorluk ve bir çok alanda bu hainler torpil ile görev almaktaydı. Bu sayede ülke de FETO temizliği başlatıldı. Her meslek dalında hainler, pirinç taşı ayıklar gibi ayıklandı. İşte şimdi hesap sorma zamanı. İşte şimdi yıllardır bitmek bilmeyen terörün bu hainler yüzünden olduğu ortaya çıktı. Şimdi UYANIŞ ZAMANI.. Şimdi DİRİLİŞ VAKTİ..

 BU BİR CİHAD DEĞİL, MEYDANLARA İNMEYİN

Sırf meydanlara inmenizi önlemek adına bir çok yolu deneyecek olanlar çıkacak karşınıza. Kimi, bu Allah yolunda cihad değil diyecek. Kimi, meydanlara inmeyin gayeleri sizi öldürmek diyecek. Kimi, bu devletin bir oyunudur, sakın aldanmayın diyecek. Yani sokağa çıkmayın ki darbe girişimi başarıyla sonuçlansın! Sakın bunlara aldırış etmeyin. Ölümden de korkmayın. Zira ecel vaktiniz bugüne yazıldıysa, meydanlara çıkmasanız dahi gelip sizi bulacak. Hiç değilse kahraman bir şekilde, Şehit mertebesiyle ulaşalım HAKKA!

BU BİR CİHADDIR.. ALLAH RASULÜ S.A.V ZAMANINDA DA İSLAM UĞRUNA CENK VARDI, ŞİMDİ DE İSLAM UĞRUNA SALDIRIYA UĞRUYORUZ. Tek fark var ki;

” Sahabe döneminde düşman karşınızdaydı.. Şimdi ise Tanklar da, Füzeler de, Jetler de, F16’lar da, Mermiler de, Bombalar da, Uzaktan kumandalar da…

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ