En Kolay Kolluk Nasıl Yapılır?

En Kolay Kolluk Nasıl Yapılır?

Çoraptan Kolluk Yapımı

Sizlere bugün “Eskimiş çoraptan kolluk yapımı“ konumuz hakkında değerli hususlara değineceğiz. (kolluk nasıl yapılır) yazımızı siz değerli okuyucularımız için severek hazırladık.. kadinvari.com
dan “kolluk yapımı” konumuzu memnuniyetle okuyup çıkacaksınız..

Son zamanlar da tesettürün en önemli unsuru haline gelen kolluk nasıl yapılır? konusunu işleyeceğiz. Ancak kolluk yapımına geçmeden önce neden kolluk takmalıyız konusu üzerinde durmamız gerekir. Bu makalede kıyafetlere yakışacak olan süslü kolluk yapımını görmeyeceksiniz. Aksine tesettürlü bir hanımın dolmuş veya otobüse bindiğinde, kolunun açılmasını önlemek adına KOLLUK YAPIMINI göstereceğiz.

Tesettür denildiği vakit, yalnızca başı örtmek akıllara gelmesin. Her şeyin ortaya çıkacağı kıyamet gününde, gözüken tenin dahi hesabının verileceği de unutulmasın. Balkona çıkarken, pencereden bakarken, dışarıya çıkarken, çalan kapıyı açarken, aileden olup namahrem olan kişilerle görüşürken ve yabancı kadınlarla konuşurken tesettür kurallarına uyulmalıdır. Başı örtüp göğüs üzerinden salıp, bol giyinip, boynu kapatıp, kolların açılmamasına dikkat edilip, dikkat çekmeyen renkler tercih edilip, deve hörgücü yapılmayıp ve ilgi çekecek süs ve makyajlardan uzak durup dışarıya çıkılıyorsa eğer TESETTÜRÜN HAKKI veriliyor demektir.

( Yabancı kadınlarla konuşurken neden tesettür gerekir? sorusunu bir başka makalemizde işleyeceğiz. )

Gelelim eskimiş çoraptan kolluk nasıl yapılır? sorusuna..

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ