Hakkımızda

Kadinvari İlk Adım

Çok düşünüp ince eleme sonucunda oluşturulan kadinvari.com web sitemizde farklı amaçlar ve hedefler güdülmektedir. Diğer sitelerden farklı olmasının ana nedeni, okuyucuların tık sayısını kazanmak gayesi değil, Allah’ın emirlerine uygun olan konuları ele almaktır.

Sitemiz reyting konuları değil, doğru tesettür, doğru ibadet, kadının bilmesi gereken fıkhi haller, modadan uzak bir yaşam, güncel konular, aile ve eş ilişkileri gibi fayda veren mevzular içermektedir..

 Sitemiz de Neler Var ?

Sağlıklı Yaşa

Sağlığına önem verenlerdenseniz doğru adrestesiniz demektir. Vücudumuzda meydana gelen her türlü değişiklik bazen bir hastalığın habercisi olabilir. Bazen bu durumu önemsememek kalıcı veya ölümcül hastalıklara neden olmaktadır. Bu sebeple yapılabilecek en doğru şey sağlık doktoruna başvurmaktır. Bazen doktora gitmeyip İnternet de araştırma yapmak ön bilgi edinmeyi sağlamaktadır. Bu yüzden sağlık için kadinvari.com sizin için burada!

Isten-Ayrilan-Kisilerin-Saglik-Yardimindan-Yararlanmasi

Diyetim Her Şeyden Önemli

Son zamanlarda hormonlu yiyeceklerin artmasıyla ortaya çıkan kilo problemleri için diyet arayışına girenler çoğalmaktadır. Lakin herhangi bir diyeti uygularsanız yanlış sonuçlara kapınızı açmış olursunuz. Sizlere vereceğimiz her türden diyet formüllerinden en uygun olanını seçip doktorunuza sormanızı tavsiye ederiz. Diyet doktoruna danışmadan verilen hiç bir diyet tariflerini uygulamayınız.

Kadın

Kadın kategorimiz ile sizlere her konuda bilgi vereceğiz. Kadın halleri, giyim kuşam, güncel ve kadının yer aldığı her türlü konularımızla hayatınıza ortak olacağız.

Güzellik

Son zamanlarda kullanılan şampuanlar ve hormonlu yiyeceklerden kaynaklanan saç, cilt ve bakıma dair ortaya çıkan problemler hakkında her türlü bilgilere değineceğiz. Tüm sorunların çözümü hakkında çalışmalar yapıp sizlere aktaracağız. Güzellik kategorimiz ile güzelliğinize doğru ve helal olarak tat katın..

Damak Tadım

Yemek yapmaya aşık olan tüm ev hanımlarımız için damak tadım bölümümüzü oluşturduk. Birbirinden güzel yemek tarifleri ile mutfağınızı şenlendireceksiniz. Ana yemek tarifleri, hamur işleri, tatlı tarifleri, pasta kek tarifleri ve diğer tariflerimiz ile kendinizi geliştireceksiniz.

318

Aile&İlişkiler

Toplumu oluşturun bireylerin kurduğu yuvalar hakkında tüm detaylara aile&ilişkiler bölümünden ulaşabileceksiniz. Eşler arası diyalog, gelin kaynana, nişan söz dönemi, eşlerin hakları, sorumluluğu gibi tüm konularımıza İslam gözlüğü ile göz atmanızı tavsiye ederiz.

 

Anne Bebek/Çocuk

Anne Bebek Anne Çocuk bölümümüz ile tüm problemlere karşı çözümler bulabileceksiniz.. Bebek döneminde yaşanan sorunlar, oyuncak dönemi, çocukluk döneminde yaşananlar ve tüm konular kadinvari.com ‘da!

 

Not: Tüm kategorilerin ana teması İslam’dır.. Hayata İslam Gözlüğüyle bakmak ve bakmayı sağlamaktır hedefimiz…