İslama Uygun İğnesiz Şal Nasıl Bağlanır?

İslama Uygun İğnesiz Şal Nasıl Bağlanır?

İğnesiz Şal Nasıl Bağlanır?

Sizlere bugün “İğne Kullanmadan Şal Takmak konumuz hakkında değerli hususlara değineceğiz.(iğnesiz şal) yazımızı siz değerli okuyucularımız için severek hazırladık.. kadinvari.com dan “iğne takmadan şal bağlama yöntemi” konumuzu memnuniyetle okuyup çıkacaksınız..

İğne kullanmadan şal takma yöntemini ele alan bir çok yazı görmüşsünüzdür. Hiç biride dışarıda uygulamaya uygun değildir. Zira iğne takmadan yapılan şal sonucunda, boyun gözükecek ve eğilip kalkışlar da şal açılacaktır. Güzel görünümlere göre değil, İslam’a göre takılması gerekmektedir.

Şal takarken iğne kullanmaktan son derece rahatsız olanlar ve metale karşı alerjisi olanlar için, adabına uygun yöntem göstereceğiz. Hiç bir şekilde bozulma, rüzgara karşı açılma göstermeyecek olan bu yöntem, günaha kapı aralamadan iğne derdinden kurtaracaktır. İğne takmadan şal nasıl bağlanır sorusuna karşılık bulacaksınız.

İğne takmadan şal bağlama yöntemini anlatan video veya yazılarda unutulmaması gerekilen bir esas vardır;

“Bu yöntem yalnızca kadınlar arasında veya haram olmayan (dayı, amca, erkek kardeş, yeğen vb.) kişilerin yanında uygulanmaya uygundur” notunun düşülmesi gerektiğidir.. Bu esas arka planda bırakıldığı takdirde, o yöntemi dışarıda uygulayan herkesin vebali üzerilerine de gitmektedir. İğnesiz şal bağlama videosunu izleyip uygulayan kızların, her boynu açıldığında kendilerine de günah yüklenmektedir. Lütfen bu hassasiyeti göz önünde bulunduralım. Yazı veya videolarımızı en üst kademelere taşımak için, nefsimizin esiri olmayalım… ◊

Gelelim İslam’a uygun iğnesiz şal bağlama yöntemine…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ