Kadının Çantasında Neler Olmalı

Kadının Çantasında Neler Olmalı

Kadının Çantasında Olması Gerekenler

Sizlere bugün “Kadının çantasında ne olmalı konumuz hakkında değerli hususlara değineceğiz. (kadının çantasında ne var) yazımızı siz değerli okuyucularımız için severek hazırladık.. kadinvari.com dan “kadının çantası” konumuzu memnuniyetle okuyup çıkacaksınız..

 

kadinin cantasinda neler olmaliHiçbir kadın yoktur ki dışarıya çıkarken yanına çantasını almasın. Her kadın muhakkak çantasıyla dolaşır. Önemli olan çantanın içinde neler olduğudur. Eğer sürekli çanta değiştiriyorsanız, içerisine koyduğunuz eşyalarınızı sürekli evde unutabilirsiniz. Belirli çantalarınız olsun ve sürekli çanta değiştirenlerden iseniz değiştirmeyin. Günlük çanta, gezmelik çanta ve yolculuk çantası olmak üzere en fazla 3 bilemedin öğrenciyseniz 4 çantanız olsun.

Bir Kadının Çantasından Neler Olmalı?

√ Not Defteri

Her ne kadar akıllı telefonlar defterlerin yerini tutmuş olsa da, siz defter bulundurmaktan vazgeçmeyin. Olur ya telefonunuzun şarjı bitebilir ve not almanız gereken bir şey olur. Veya hızlı bir şekilde not alacaksınız ancak telefonla yazmak zor geldi, bu durumda defterler devreye giriyor. Kalem ve defter muhakkak çantada bulunmalı.

notdefteri

Şarj Cihazı

Günümüzde en çok ihtiyaç haline gelen telefonların, sürekli model atlamasıyla birlikte ne yazık ki şarjları çabuk bitmekte. Bu nedenle şarj cihazı veya şarj aleti bulundurmanız şart haline geldi.

Yedek Anahtar

Yanınızda muhakkak yedek anahtar bulundurmalısınız. Bazen dalgınlığa gelir ve anahtarı evde unuturuz. Bu durumlarda çilingirle uğraşmak yerine yedek anahtarınızın avantajını kullanmış olursunuz.

yedekanahtar

Misvak

Yanınızda misvak bulundurun. Misafir olduğunuz yerlerde muhakkak ihtiyacınız olacaktır.

Ecza Malzemeleri

Yara bandı, kolonya ve ağrı kesici bulundurun. Belki ihtiyacınız olmayabilir, ancak ihtiyacı olana muhakkak rastlarsınız.

ecza malzemeleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ