Sevdiklerinizin Yüzüne Tükürün

Sevdiklerinizin Yüzüne Tükürün

Tükürüğün Sivilcelere Faydaları

Sizlere bugün “Tükürüğün faydaları konumuz hakkında değerli hususlara değineceğiz. (Tükürüğün bilinmeyen faydaları) yazımızı siz değerli okuyucularımız için severek hazırladık.. kadinvari.com dan “Tükürük ne işe yarar” konumuzu memnuniyetle okuyup çıkacaksınız..

Yanlış duymadınız. Tükürüğün sivilcelere inanılmaz faydası bulunuyor. İğrendiğimiz tükürükler aslında insan için birer ilaç. Allah’ın yarattığı her şeyde bir hikmet gizlidir. Yeter ki idrak edebilelim.

Kendinizin birer ilaç deposu olduğunuzu biliyor muydunuz? Saçınızda ki yağdan tutunda, ağzınızda ki tükürüğe kadar. Aslında bunların hepsi birer tefekkür sebepleridir.

Gelelim Tükürüğün Faydalarına;

Yüzünüzde sivilce çıktıysa ve sürekli çıkıyorsa alın size bedava bir çözüm. Kimse sizden ne ücret talep edecek ne bir tahlil. Artık tükürüğünüzün bitmemesi için dua edeceksiniz…

tükürük

Allah Annelere Bu Özelliği Vermiş

Anne olanlar bilirler. kadinvari.com

  • Çocuğun emziği yere düştüğünde, anneler emziği önce kendi ağızlarına sonra çocukların ağızlarına koyar.
  • Çocuklarına bir şey yediren anneler önce kendi ağızlarıyla yiyecekleri yumuşaklığa getirirler, sonra çocuklarına yedirirler.
  • Bunların hepsi Allah’ın verdiği annelik iç güdüsünden kaynaklanır. Anneler bilinçsizken bilinçliler aslında. Hepsi bahane tükürük şahane . Annenin tükürüğü bu vesileyle çocuklarının tükürüğüne karışmaktadır. Allah bu şekilde tedavi eder.

Sivilceleriniz den bıktıysanız eğer tükürüğünüzü sürün. Görün bakın nasıl tedavi ettiğini…

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ